Saturday 15. 12. -
Parní čističe

GAISER 18000 - průmyslová novinka 2016


 

  • Vysoký tlak páry a vysoká teplota! 

 

  • Exkluzivní pro čištění karoserií aut!

 

  • Parní čistič s 15 litrovou zásobou vody!

 

  • 5 m dlohá hadice a 5 min doba nahřátí!

 

  • Tělo z tvrdé nerezové oceli!

 

 

 

GAISER 18000 průmyslový parní čistič

Průmyslový parní čistič s extra silným výkonem, bytelnou konstrukcí s celoocelovým nerezovým pláštěm. Díky vysoké teplotě a tlaku páry lze plnit náročné úkoly čištění, odmašťování a dezinfekce v potravinářství a strojírenském průmyslu, přitom se však jedná o dostupné řešení i pro nejrozmanitější úklidové práce. Proč se smiřovat se slabšími stroji, když je zde Gaiser 18000! Gaiser 18000 je vysoce výkonný průmyslový parní čistič, s kontinuálním systémem doplňování a samostatnou nádrží 15l na saponát. Je vhodný pro nejtěžší čisticí úkoly, má tvrdé tělo z nerezové oceli, boiler z nerezové oceli, 5m dlouhá parní hadice, a spoustu profesionálního příslušenství k profesionánímu parnímu čištění. 

 

Určení:

Nemocnice, domy s pečovatelskou službou, lékařství, čištění a myčky aut, supermarkety, restaurace a kuchyně, hotely, masné závody a pekárny, fitcentra a tělocvičny, školy, školky atd. 

 

Využití parního čističe: 

pece, grilly, mikrovlnné trouby, fritézy, chladničky, mrazničky, mrazáky z nerezové oceli, obklady, dlažby, spáry, podlahy a stěny, koberce a čalounění, matrace, sprchy a WC, fitness zařízení, okna a výlohy, auta (motory, karoserie, kola, čalounění v interiérů), odstranění žvýkaček, potravinářské stroje, dopravní pásy, a mnohem více !!! 

 

 

Splňuje veškeré normy a bezpečnostní prvky pro snadné ovládání a použití.

 


Zvětšená zásobní nádrž na 15l

Na svůj výkon není parní čistič Gaiser příliš těžký ani velký a velmi snadno se s ním manipuluje. Ve variantě 18000 je vybaven přídavným zásobníkem na chemický čisticí prostředek a systémem jeho přistřikování do páry. Celková konstrukce přístroje a odolnost koncovek jsou uzpůsobeny intenzivnímu nasazení i ve špinavých provozech.