Saturday 15. 12. -
Parní čističe

COMBI 4000 - průmyslový parní čistič a vodní vysavač


 

  • Průmyslový parní čistič a vysoce výkoný vodní vysavač

 

  • Další novinka italského veletrhu “Verona Pulire 2.0”

 

  • Profesionální dvoukomorový parní čistič vč. extraktoru páry s aktivním vstřikováním

 

COMBI 4000 - parní čistič a vodní vysavač (Novinka 2013)

 

Průmyslové parní čističe a vysavače jsou nejrozšířenějí a mají nejširší možnosti uplatnění právě v této výkonové a konstrukční kategorii. Pro svou perfektní kvalitu a vyváženost je Comby 4000 jedním z nejprodávanějších modelů po celém světě a v rámci této produktové kategorie jsou cenové podmínky v ČR díky jeho odběru přímo z výroby až nečekaně vstřícné!

 

Comby 4000 představuje vynikající volbu pro nasazení jak v oblasti potravinářské výroby (zejména k odstraňovaní mastnot, nápeků, nánosů lepivých i práškových hmot, ke sterilizaci zařízení atd.), tak v řadě dalších průmyslových provozů včetně strojírenství. Vhodný je pro obchodní provozovny, sklady, nemocnice, hotely a penziony, bazény a sportovní centra, myčky a servisy automobilů, úklidové firmy. Comby 4000 je vybaven sadou odolných a funkčně promyšlených koncovek a nástavců.

 
 
 

Určení

Zatímco základní parní čistič Athena je určena spíše pro domácnosti, COMBY 4000 především pro komerční a firemní využití: úklidové firmy, hotely, zdravotnická zařízení, velkokuchyně a restaurace, obchody, bazény a sportovní centra, provozy potravinářského průmyslu, myčky automobilů, školky a školy… Náš parní čistič a vodní vysavač COMBY 4000 dokazuje, že je profesionální parní čistič! 

 

Multifunkčnost

Parní čistič a vodní vysavač COMBY 4000 disponuje objemnou samostatnou nádrží na vodu nebo chemický čisticí roztok a systémem jejich volitelného a plynule regulovatelného stříkání pro oplach nebo zvýšení účinnosti. Lze tedy použít jako parní čistič nebo samostatný vysavač (včetně čištění vzduchu), parní vysavač i extraktor pro mytí pevných ploch nebo hloubkové čištění koberců a čalounění. Dále je možno dodat aktivní klepací elektrokartáč nebo parní žehličku (6 bar). Elektronická řídicí jednotka reguluje příkony tak, aby se při souběžném spuštění celkový příkon vešel i pod běžné 16-ampérové jističe v obytných budovách!

 

Výjimečnost

parního čističe COMBY 4000 vedle výkonu a všestrannosti podtrhují i technické vychytávky. S výdejem páry je aktivováno průběžné dohřívání, takže bojler výborně drží tlak a teplotu a nejedná se tedy jen o jednorázová maxima po úvodním natlakování. Molekulární rotační separátor a dvouturbinový motor zaručují stabilně vysoký sací výkon a perfektní filtraci, díky čemuž není sací jednotka jen doplňkem k páře, ale plnohodnotným špičkovým vodním vysavačem. Zásobní nádrže jsou jištěny proti přetečení tím, že při přelití nadbytečná voda steče přímo do odpadní nádrže. Údržbu COMBY 4000 usnadňuje a životnost zvyšuje samočištění a expresní plnění bojleru: kromě propojení se zásobníkem má bojler též vrchní otvor s tlakovým ventilem a skrze něj lze hadičkovým nástavcem bojler dokonale vysát a vyčistit od usazeného vodního kalu, následně pak přímo naplnit i bez čerpání pumpou ze zásobníku.

 

Příslušenství

Kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinaci funkcí. Volitelné: parní žehlička (Athena 6 bar), klepací turbokartáč s elektrickým pohonem, sací hadice s chromovaným teleskopickým nástavcem, koncovky pro suché i mokré vysávání, tenká parní hadice, různé typy kartáčků.