Saturday 15. 12. -
Parní čističe

Athena PRO - parní čistič a vodní vysavač


 

  • Parní čistič a vysoce výkoný vodní vysavač s rotačním separátorem.

 

  • Novinka italského veletrhu “Verona Pulire 2.0”

 

  • Profesionální dvoukomorový parní čistič vč. extraktoru páry s aktivním vstřikováním.

 

 

REVOLUČNÍ NOVINKA NA VELETRHU "PULIRE" 2013!

Parní čistič

Firma RINEN s.r.o. Vám nabízí jedinečné a komplexní řešení pro profesionály i domácnosti, které bylo letos představeno jako revoluční novinka na veletrhu "Pulire 2.0" v italské Veroně. Parní čistič a vodní vysavač ATHENA je nástupcem starší modelové řady parního čističe a vodního vysavače ELECTRA. Máte-li zájem pořídit si do firmy nebo domácnosti skutečně špičkový parní čistič a výkoný vodní vysavač zároveň, tak pro Vás firma RINEN má to nejkvalitnější řešení na trhu! Ať už máte vyhlédnutý jakýkoliv přístroj, doporučujeme odložit své rozhodnutí a porovnat vyhlédnutý parní čistič s naší Athenou. Naše 6-barová varianta parního čističe boří dosud výlučné postavení své starší sestry Elektry a úžasná pára 8-barové a 3000-wattové "Atheny Pro" už je povážlivou konkurencí pro leckterý průmyslový parní čistič, nacházející se na předních příčkách cenového žebříčku. Parní čistič ATHENA jako jediný parní čistič spustil další řetězovou reakci v prodeji parních čističů, věřte nebo ne...tento parní čistič Vám opravdu vypaří a vysaje zrak.

 

 

ATHENA 6 - parní čistič a vodní vysavač (Novinka 2013)

Parní čistič a vodní vysavač s výkonem 6 BAR / 1900 W je vynikající domácí pomocník který šetří Váš čas, energii i peníze. Snadno si poradí s běžným znečištěním i se léty zašlou špínou. Parní čistič ATHENA ušetří přibližně 5.800,- ročně za nákup čistících prostředků a úklidového náčiní potřebného k důslednému úklidu. S parním čističem ATHENA budete uklízet levně, ekonomicky, efektivně a rychle. Po předvedení parního čističe ATHENA zjistíte, že Vám k úklidu bude bohatě stačit 160° páry s tlakem 6 BAR a výkoným vodním vysavačem. Výsledek čištění párou je dokonalý a plně ekologický (žádný plastový odpad a agresivní chemie). Stačí Vám pouze zdroj vody a el. zásuvka na 220W.

 

Využití: domácnost, kanceláře, prodejny, automyčky, uklidové firmy, školky, reklamní agentury

 

 


ATHENA 8 PRO - parní čistič a vodní vysavač (Novinka 2013)

Parní čistič a vodní vysavač s výkonem 8 BAR / 3000 W je profesionální pracovníá síla která se svým výkonem osloví kdejakého profesionála či uklídovou firmu. Tento průmyslový parní čistič si poradí s běžným znečištěním i se léty zašlou špínou. Parní čistič ATHENA 8 PRO Vám také ušetří přibližně 5.800,- ročně za nákup čistících prostředků a úklidového náčiní potřebného k důslednému úklidu. S parním čističem ATHENA 8 PRO budete uklízet levně, ekonomicky, efektivně a rychle. Po předvedení parního čističe ATHENA 8 PRO zjistíte, že Vám k úklidu bude bohatě stačit 160° páry s tlakem 8 BAR a výkoným vodním vysavačem. Výsledek čištění párou je dokonalý a plně ekologický (žádný plastový odpad a agresivní chemie). Stačí Vám pouze zdroj vody a el. zásuvka na 220W. Tento parní čistič ATHENA lze také využívat průmyslově jako pracovní sílu, jeho síla je totiž obrovská.

 

Využítí: automyčky, hotely, nemocnice, domovy důchodců, uklidové firmy, školy, školky

 

 

Určení

Zatímco základní parní čistič Athena je určena spíše pro domácnosti, Athena Pro především pro komerční a firemní využití: úklidové firmy, hotely, zdravotnická zařízení, velkokuchyně a restaurace, obchody, bazény a sportovní centra, provozy potravinářského průmyslu, myčky automobilů, školky a školy… Náš parní vysavač a čistič Athena Pro dokazuje, že profesionální parní čistič nemusí mít podobu ocelové krabice na kolečkách! Zdůrazňujeme přenosnost a ne příliš velké rozměry při bytelné konstrukci, vysokých výkonových parametrech a objemné 6-litrové odpadní nádrži.

 

Multifunkčnost

Parní čistič Athena v obou verzích disponuje samostatnou nádrží na vodu nebo chemický čisticí roztok a systémem jejich volitelného a plynule regulovatelného stříkání pro oplach nebo zvýšení účinnosti. Lze ji tedy použít jako parní čistič, samostatný vysavač (včetně čištění vzduchu), parní vysavač i extraktor pro mytí pevných ploch nebo hloubkové čištění koberců a čalounění. Dále je možno dodat aktivní klepací elektrokartáč nebo parní žehličku (6 bar). Elektronická řídicí jednotka reguluje příkony tak, aby se při souběžném spuštění celkový příkon vešel i pod běžné 16-ampérové jističe v obytných budovách!

 

Výjimečnost

parního čističe Athena vedle výkonu a všestrannosti podtrhují i technické vychytávky. S výdejem páry je aktivováno průběžné dohřívání, takže bojler výborně drží tlak a teplotu a nejedná se tedy jen o jednorázová maxima po úvodním natlakování. Molekulární rotační separátor a dvouturbinový motor zaručují stabilně vysoký sací výkon a perfektní filtraci, díky čemuž není sací jednotka jen doplňkem k páře, ale plnohodnotným špičkovým vysavačem. Zásobní nádrž je jištěna proti přetečení tím, že při přelití nadbytečná voda steče přímo do odpadní nádrže. Údržbu Atheny Pro usnadňuje a životnost zvyšuje samočištění a expresní plnění bojleru: kromě propojení se zásobníkem má bojler též vrchní otvor s tlakovým ventilem a skrze něj lze hadičkovým nástavcem bojler dokonale vysát a vyčistit od usazeného vodního kalu, následně pak přímo naplnit i bez čerpání pumpou ze zásobníku.

 

Příslušenství

Kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinaci funkcí. Volitelné: parní žehlička (Athena 6 bar), klepací turbokartáč s elektrickým pohonem, sací hadice s chromovaným teleskopickým nástavcem, koncovky pro suché i mokré vysávání, tenká parní hadice, různé typy kartáčků.